Używane rowery miejskie – szeroki wybór !

W naszej ofercie znajdują się używane rowery miejskie. Wszystkie dostępnew naszym sklepie sprzęty charakteryzują się niezawodnością i wytrzymałością. Przed wystawieniem sprzętów na sprzedaż wszystkie używane rowery miejskie poddawane są dokładnemu przeglądowi. Pomimo, że rowery są używane i w atrakcyjnie niskich cenach, możesz być pewien, że ich stan jest idealny – rower będzie wyglądał jak nowy! Naszym celem jest zadowolenie każdego klienta – dlatego jeśli szukasz dobrego sprzętu, w atrakcyjnej cenie to koniecznie skorzystaj z naszej oferty!

Używane rowery miejskie

Kompleksowy przegląd sprzętu

Zanim sprzęt trafi w Twoje ręce jest on dokładnie sprawdzany. Dzięki temu masz pewność, że rower nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Przegląd, który dokonywany jest przez naszych pracowników obejmuje:

  • sprawdzenie kasety, łańcucha, zębatek w korbie – w razie potrzeby są one wymieniane,
  • sprawdzenie ogumienia – jeśli opona i dętka nie trzyma powietrza są one wymieniane,
  • regulacje przerzutek – w razie potrzeby wymiana linek i pancerzy,
  • regulacja hamulców, sprawdzenie stanu klocków – w razie potrzeby wymiana klocków i linek,
  • kontrola łożysk, smarowanie.
Używane rowery miejskie

Najlepszy sprzęt, atrakcyjne ceny

W naszym sklepie oferujemy wiele marek używanych rowerów miejskich. Są to znane i najczęściej wybierane rowery wśród holendrów. Jeśli chcesz zainwestować w dobry rower to zapoznaj się z nasza ofertą. Kupując rower w naszym sklepie masz gwarancję wysokiej jakości sprzętu. Rowery są w idealnym stanie technicznym i wizualnym.

Nowe rowery miejskie

Kup niezawodny rower holenderski z długoterminową gwarancją producenta!