Kategorie
14 dni na zwrot

14 dni na zwrot
na wszystkie produkty

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo
z ochroną kupującego Przelewy24

Pozytywne opinie

Pozytywne
opinie

Markowe produkty

Markowe
produkty

Rowery są jednym z najbardziej doskonałych wynalazków stworzonych przez człowieka. Wykorzystują moc mięśni człowieka i nie wymagają paliwa. Korzystanie z nich pozwala nam dbać o nasze zdrowie, nawet krótka wycieczka sprawia, że pojawia się uśmiech na naszej twarzy. Każdy może znaleźć model, który spełni jego oczekiwania. Jeśli planujemy jeździć do pracy, szkoły lub na zakupy, idealnym wyborem będzie wygodny rower miejski. Jeśli preferujemy kontakt z naturą, jazdę po wąskich ścieżkach i po górach, warto zdecydować się na sportowy rower górski MTB. Jeśli wolisz jazdę po asfalcie, dużą prędkość i rywalizację, najlepszym wyborem będzie zaawansowany rower szosowy. W naszym sklepie dostępne są również rowery dla dzieci, rowery przełajowe, rowery elektryczne oraz rowery trekkingowe.

Rower miejski to doskonały środek transportu do szkoły, na uczelnię lub do pracy. Nie musisz się martwić o pogodę ani o porę dnia, ponieważ te modowe rowery są zazwyczaj wyposażone w światła i dopasowane kolorystycznie do błotników.

Rower crossowy jest idealny do jazdy po umiarkowanie trudnym terenie. Posiada uniwersalne opony, które sprawdzają się zarówno na asfalcie, jak i na lekkim terenie, oraz podstawową amortyzację.

Rower trekkingowy to doskonała propozycja dla osób o duszy podróżnika. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na podróż dookoła świata, czy na sobotnią wycieczkę, ten rower jest dla Ciebie. Fabrycznie zamontowany bagażnik nad tylnym kołem pozwala na stabilne zamocowanie sakw.

Rower składany jest odpowiedni do jazdy po mieście. Łatwo go można przewieźć w bagażniku samochodu lub w autobusie.

Rower cruiser to modny model miejski, pozbawiony jednak funkcjonalnych dodatków. Przeznaczony jest do poruszania się po ulicach.

Rower MTB hardtail - to taki rower, który ma tylko przedni amortyzator. Idealny do ścigania się w zawodach XC i maratonach.  Dobry również na ambitne wycieczki.

Rower MTB Full - to taki rower, który ma pełne zawieszenie. Stworzony do bardziej wymagającej jazdy, zwłaszcza Enduro i Trailu. W zależności od stopnia zawieszenia, można na nim jeździć nawet w wysokich górach.

Rower szosowy (kolarzówka) - to rower do szybkiej jazdy po asfalcie. Jest lekki, ma niskie opory toczenia i dobrą aerodynamikę, dzięki czemu osiąganie prędkości powyżej 30 km/h nie sprawia większych problemów.

Rower gravel - łączy cechy szosowego roweru z wszechstronnością MTB. Pozwala na szybką jazdę nie tylko po szutrze i asfalcie, ale także w lekkim terenie.

Rower BMX - idealny wybór, jeśli chcesz się wygłupić na specjalnym torze lub skakać po krawężnikach. Jest to profesjonalny rower przeznaczony do konkretnych zastosowań.

Rower Dirt/Street - stylowy rower do zabawy w mieście lub na specjalnych trasach. Jego konstrukcja jest dostosowana do wykonywania skoków, trików i innych nietypowych akrobacji.