Kategorie

Niezwykle mocne i wytrzymałe narzędzia Knipex. Szczypce, obcęgi, szczypce tnące i obcęgi mini Knipex. Szczypce nastawne Unior/Cyclus, klucze regulowane, szczypce segera do zabezpieczeń zewnętrznych i kombinerki Icetoolz. Wymienione narzędzia sprawdzą się w rękach profesjonalisty w każdej dziedzinie prac usługowych, serwisowych lub przy zajęciach domowych.

Zapoznaj się z ofertą dostępnego u nas profesjonalnego sprzętu!

Szczypce marki UNIOR.Nastawne do 33mm.Długość: 180mm.Samoczynnie dostosowują rozmiar dzięki czemu nie ma potrzeby wstępnego ustawiania szerokości szczęk. Materiał: stal chromowo-wanadowa,...
Szczypce marki UNIOR.Nastawne do 42mm.Długość: 240mm.Materiał: stal chromowo-wanadowa, kute, całkowicie utwardzane i odpuszczane.
Szczypce marki UNIOR. Tnące / Boczne.Długość: 180mm.Materiał: specjalna stal narzędziowa, całkowicie utwardzana i odpuszczana
Szczypce marki UNIOR. Uniwersalne.Długość: 180mm.Materiał: specjalna stal narzędziowa, kute, całkowicie utwardzane i odpuszczane.
Szczypce marki UNIOR.Uniwersalne.Długość: 180mm.Materiał: specjalna stal narzędziowa, kute, całkowicie utwardzane i hartowane.
142,99 zł
Unior/Eldi zijkniptang
283,99 zł
Cyclus/Knipex zijkniptang
Cążki segera 140x12-25 Eldi.
Cążki segera 140x10-25 Eldi.  
Szczypce marki UNIOR.Płaskie.Długość: 140mm.Szczęki: 39mm.Materiał: stal węglowa premium plus.
Obcęgi mini Knipex.
444,99 zł
Obcęgi Knipex.
Klucz regulowany Cyclus.
Szczypce segera do zabezpieczeń wewnętrznych Cyclus.
Szczypce segera do zabezpieczeń zewnętrznych Cyclus.
Szczypce warsztatowe gięte Cyclus.
Szczypce warsztatowe proste Cyclus.
156,99 zł
Kombinerki Cyclus.
Nakładki marki UNIORDo szczypiec nastawnych.Materiał: PVC
Cyclus e-bike multi zij-snijtang gehoekt
Cyclus combitang extra gehard
Szczypce marki UNIOR.Kątowe, wewnętrzne, do pierścieni osadczych rozprężnych o średnicach od 12 do 25mm.Piny 1.3mm.Materiał: stal węglowa premium plus.
Cyclus MULTI tang gebogen 35 graden
Szczypce marki UNIOR.Nastawne do 30mm.Długość: 175mm.Samoblokujące.Materiał: szczęki ze specjalnej stal narzędziowej, kute, całkowicie utwardzane i odpuszczane; uchwyt z blachy stalowej.
Szczypce marki UNIOR.Półokrągłe, proste.Długość: 200mm.Szczęki: 77mm z bocznym ucinakiem.Materiał: stal węglowa premium plus.
Szczypce marki UNIOR.Półokrągłe, kątowe (45').Długość: 170mm.Szczęki: 77mm z bocznym ucinakiem i częścią chwytową.Materiał: stal węglowa premium plus.
Szczypce marki UNIOR.Półokrągłe, proste.Przeznaczone dla elektryków.Długość: 160mm.Szczęki: 49mm z bocznym ucinakiem do przewodów (do 4mm), 2 miejsca do ściągania izolacji, zaciskanie...
Szczypce marki UNIOR.Tnące / Czołowe.Długość: 160mm.Materiał: stal węglowa premium plus, kute, całkowicie utwardzane i odpuszczane, krawędzie tnące utwardzane indukcyjnie.
Szczypce marki UNIOR "BOLTSHARK".Tnące.Długość: 200mm.Materiał: kuta stal wysokowęglowa.Ostrza utwardzane indukcyjnie.Do cięcia miękkich (do 6mm), twardych (do 4mm) drutów i strun...
Pin marki UNIOR. Wymienny do szczypiec UNR-1640/1DP.
Szczypce warsztatowe 200mm Cyclus.
111,99 zł
Szczypce firmy IceToolzPozwalają precyzyjnie operować przy naprawach i renowacji sprzętu rowerowego. Poza chwytaniem szczypce pozwalają na docięcie kabli lub drutów o małej średnicyWymiary:...
Szczypce do cięcia IceToolz Pozwalają na ściągnięcie izolacji, rozpięcie opasek zaciskowych lub ich docinanieWymiary: 19 x 6 x 3.2 cmWaga: 289 gramMateriał: stal Cr-Mo / plastik
Kombinerki firmy IceToolz Pozwalają na docięcie kabli lub drutów o małej średnicyWymiary: 19 x 6 x 3.2 cmWaga: 295 gramMateriał: stal Cr-Mo / plastik
Szczypce tnące Knipex. 
Knipex szczypce i klucz w jednym narzędziu, wielkości do 46mm, duża siła docisku.
Szczypce zaciskowe Cyclus.
Szczypce marki UNIOR.Proste, zewnętrzne, do pierścieni osadczych rozprężnych o średnicach od 10 do 25mm.Materiał: specjalna stal narzędziowa, kuta, całkowicie utwardzana i odpuszczana.
Szczypce marki UNIOR.Proste, zewnętrzne, do pierścieni osadczych rozprężnych o średnicach od 19 do 60mm.Materiał: specjalna stal narzędziowa, kuta, całkowicie utwardzana i odpuszczana.
Szczypce marki UNIOR.Kątowe, zewnętrzne, do pierścieni osadczych rozprężnych o średnicach od 10 do 25mm.Materiał: specjalna stal narzędziowa, kuta, całkowicie utwardzana i odpuszczana.
Szczypce marki UNIOR.Proste, wewnętrzne, do pierścieni osadczych rozprężnych o średnicach od 19 do 60mm.Materiał: specjalna stal narzędziowa, kuta, całkowicie utwardzana i odpuszczana.
Szczypce marki UNIOR.Proste, wewnętrzne, do pierścieni osadczych rozprężnych o średnicach od 8 do 13mm (piny 0.9mm).Materiał: specjalna stal narzędziowa, kuta, całkowicie utwardzana i odpuszczana.