Nasza firma

Nasza przygoda z rowerami holenderskimi zaczęła się w 2012 roku, ale pasja do rowerów i kolarstwa długo wcześniej. Niemalże od dwóch dekad spędzamy swój wolny czas w sposób aktywny, a jazda na rowerach stała się naszym chlebem powszednim. Od wielu lat oprócz rowerów holenderskich interesuje nas również kolarstwo amatorskie, stąd też wziął się nasz pomysł na biznes. Czujemy się szczęśliwcami, ponieważ możemy łączyć nasze wspólne pasje, styl życia z pracą, a to niestety w dzisiejszych czasach rzadkość.

Sprzedajemy rowery holenderskie już od 2012 roku

Wyjątkowe rowery

Naszym głównym zainteresowaniem są stylowe, używane rowery holenderskie miejskie oraz trekkingowe. W swojej ofercie posiadamy rowery takich renomowanych firm jak: Gazelle, Batavus, Sparta, Union, Altra, Target, Cortina , Koga Miyata, RIH, Giant, Trek itp. Aby wyjść naprzeciw osobom, które nie są przekonane do zakupu używanych rowerów oferujemy również nowe, sprowadzane z holenderskich salonów na zamówienie.

Olbrzymi wybór rowerów holenderskich

Największy sklep internetowy w Polsce

Pomimo dość krótkiego okresu działalności na rynku możemy poszczycić się tym, iż jesteśmy największym sklepem w Polsce oferującym używane rowery holenderskie. Dzięki działalności internetowej nasi klienci to nie tylko mieszkańcy Poznania i okolic, ale także całej Polski.

Największy sklep internetowy w Polsce

Akcesoria rowerowe

Od roku 2016 rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż części i akcesoriów pochodzących z największych holenderskich hurtowni. Oferujemy Państwu akcesoria najwyższej jakości, niezawodne w stylowym designie.

Akcesoria rowerowe

Doradztwo

Odwiedzając naszą stronę oraz sklep stacjonarny mają Państwo gwarancję, że znajdą najbardziej komfortowe i wygodne jednoślady, które dzięki swojej jakości posłużą wiele lat. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie, a także może liczyć na profesjonalne doradztwo, albowiem jesteśmy tu po to, aby decyzja o zakupie nie była pochopna, a zakupiony rower przynosił same korzyści.

Pomoc przy wyborze rowera holenderskiego

Kupując u nas macie Państwo pewność wyboru sprzętu zadbanego, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. W sezonie gwarantujemy duży wybór i stałe dostawy!