Wypożyczalnia rowerów

Przyjeżdża do Ciebie większa grupa znajomych/rodziny, a Ty pragniesz zorganizować im aktywny wypoczynek? Nic bardziej prostszego – Rowerowa Holandia oferuje Ci tanie wypożyczanie rowerów najlepszych marek znanych na całym świecie.

Aktywny wypoczynek na rowerze to mnóstwo atrakcji jakie oferuje miasto Poznań, które można pokazać bliskim z perspektywy przejażdżki rowerowej. Poznań w chwili obecnej stawia na rozwój ścieżek rowerowych, dzięki czemu możliwe jest poznanie tajemnic tego pięknego miasta przy wykorzystaniu tego taniego środka lokomocji, który jednocześnie wpłynie na poprawę naszego zdrowia i sylwetki.

Powstaje jednak pytanie – "A co z rowerami oferowanymi przez miasto?” – rzeczywiście jest ich mnóstwo, ale ich rola w szczególności skupia się na przemieszczaniu z punktu A do punktu B w krótkim okresie czasu. Aby zwiedzanie naprawdę przyniosło frajdę, należy postawić na komfort jazdy, który zagwarantować mogą nasze rowery holenderskie. Dzięki temu będziecie mogli skupić się wyłącznie na podziwianiu widoków/zabytków i celebrowaniu życia towarzyskiego.

Grupy zorganizowane mają możliwość negocjacji stawek i dla nich przygotowujemy oferty indywidualnie. Istnieje możliwość dostawy rowerów pod wskazany adres.

Wypożyczalnia rowerów w Poznaniu

Rezerwacji roweru możesz dokonać telefonicznie

Zarezerwuj rower już dziś, zadzwoń pod numer 783 750 101.
Cennik dla rowerów typu "TANDEM" już wkrótce.

Cennik

1 godzina 12 zł
3 godziny 25 zł
5 godzin 35 zł
1 dzień 50 zł
więcej niż 1 dzień do uzgodnienia
Wypożyczalnia rowerów Poznań