Wypożyczalnia rowerów

Przyjeżdża do Ciebie większa grupa znajomych/rodziny, a Ty pragniesz zorganizować im aktywny wypoczynek? Nic bardziej prostszego – Rowerowa Holandia oferuje Ci tanie wypożyczanie rowerów najlepszych marek znanych na całym świecie.

Aktywny wypoczynek na rowerze to mnóstwo atrakcji jakie oferuje miasto Poznań, które można pokazać bliskim z perspektywy przejażdżki rowerowej. Poznań w chwili obecnej stawia na rozwój ścieżek rowerowych, dzięki czemu możliwe jest poznanie tajemnic tego pięknego miasta przy wykorzystaniu tego taniego środka lokomocji, który jednocześnie wpłynie na poprawę naszego zdrowia i sylwetki.

Powstaje jednak pytanie – "A co z rowerami oferowanymi przez miasto?” – rzeczywiście jest ich mnóstwo, ale ich rola w szczególności skupia się na przemieszczaniu z punktu A do punktu B w krótkim okresie czasu. Aby zwiedzanie naprawdę przyniosło frajdę, należy postawić na komfort jazdy, który zagwarantować mogą nasze rowery holenderskie. Dzięki temu będziecie mogli skupić się wyłącznie na podziwianiu widoków/zabytków i celebrowaniu życia towarzyskiego.

Grupy zorganizowane mają możliwość negocjacji stawek i dla nich przygotowujemy oferty indywidualnie. Istnieje możliwość dostawy rowerów pod wskazany adres.

Wypożyczalnia rowerów w Poznaniu

Rezerwacji roweru możesz dokonać telefonicznie

Informujemy, że wypożyczalnia jest nieczynna do odwołania.

Zarezerwuj rower już dziś, zadzwoń pod numer 783 750 101.
Cennik dla rowerów typu "TANDEM" już wkrótce.

Cennik

1 godzina 12 zł
3 godziny 25 zł
5 godzin 35 zł
1 dzień 50 zł
więcej niż 1 dzień do uzgodnienia
Wypożyczalnia rowerów Poznań