Wypożyczalnia rowerów Poznań

Przyjeżdża do Ciebie większa grupa znajomych/rodziny, a Ty pragniesz zorganizować im aktywny wypoczynek? Nic prostszego – wypożyczalnia rowerów Poznań Rowerowa Holandia oferuje Ci tanie wypożyczanie jednośladów najlepszych marek znanych na całym świecie.

Aktywny wypoczynek na rowerze to mnóstwo atrakcji jakie oferuje miasto Poznań, które można pokazać bliskim z perspektywy przejażdżki rowerowej. Poznań w chwili obecnej stawia na rozwój ścieżek rowerowych, dzięki czemu możliwe jest poznanie tajemnic tego pięknego miasta przy wykorzystaniu tego taniego środka lokomocji, który jednocześnie wpłynie na poprawę naszego zdrowia i sylwetki.

Powstaje jednak pytanie – "A co z rowerami oferowanymi przez miasto?” – rzeczywiście jest ich mnóstwo, ale ich rola w szczególności skupia się na przemieszczaniu z punktu A do punktu B w krótkim okresie czasu. Aby zwiedzanie naprawdę przyniosło frajdę, należy postawić na komfort jazdy, który zagwarantować mogą nasze rowery holenderskie. Dzięki temu będziecie mogli skupić się wyłącznie na podziwianiu widoków/zabytków i celebrowaniu życia towarzyskiego.

Grupy zorganizowane mają możliwość negocjacji stawek i dla nich przygotowujemy oferty indywidualnie.

Poznań wypożyczalnia rowerów

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dbamy nie tylko o satysfakcję klientów, lecz także o ich bezpieczeństwo podczas korzystania z wynajmowanego sprzętu. Dlatego, nasz sprzęt jest regularnie serwisowany i sprawdzany przez doświadczonych profesjonalistów. To gwarantuje wysoką jakość i pewność podczas użytkowania.

Ponadto, dla zapewnienia bezpieczeństwa klientów, przestrzegamy wszystkich zaleceń sanepidu, dokładnie czyszcząc i dezynfekując każdy rower przed kolejnym wypożyczeniem. Dodatkowo, nasze rowery są starannie przygotowane do jazdy poprzez szczegółowy przegląd w naszym profesjonalnym serwisie rowerowym.

Nasza wypożyczalnia rowerów Poznań cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony miłośników turystyki rowerowej oraz osób preferujących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Wypożyczenie roweru to również świetna opcja dla tych, którzy nie mają miejsca na przechowywanie własnego roweru w małym mieszkaniu.

Wypożyczalnia rowerów Poznań

Rezerwacji roweru możesz dokonać telefonicznie

Wznawiamy funkcjonowanie naszej wypożyczlani.  Zapraszamy od 05.2024

Zarezerwuj rower już dziś, zadzwoń pod numer 783 750 101.

Cennik

1 godzina 15 zł
3 godziny 40 zł
5 godzin 60 zł
1 dzień 70 zł
więcej niż 1 dzień do uzgodnienia