Dostępność: Dostępny
Wysyłka w ciągu 24h W sklepie Poznań ul. Główna 30a: 1 szt.
Producent: Giant
Amortyzacja : przód Zwiększa komfort, poprawia prowadzenie. Zmniejsza obciążenie rąk oraz pleców podczas jazdy.
Amortyzacja : przód
Hamulce : rolkowe
Hamulce : rolkowe Hamulce o szczelnie zamkniętej konstrukcji, wysoce odporne na działania warunków zewnętrznych (deszcz, błoto).
Kolor : biały
Kolor : biały
Korba : jednorzędowa
Liczba biegów : 8
Marka : Giant
Marka : Giant
Materiał ramy Aluminium, Stal, Carbon lub mieszane. : aluminium Obecnie najczęściej stosowany materiał w oferowanych przez nas rowerach. Rower z ramą aluminiową jest odczuwalnie lżejszy od roweru z ramą stalową. Rama aluminiowa charakteryzuje się wysoką sztywnością.
Materiał ramy : aluminium
Model : Futuro
Pedały : platformowe
Płeć : mężczyzna
Płeć : mężczyzna
Rodzaj przerzutki Występują: przerzutki w piaście, zewnętrzne, jeden bieg. : wewnętrzna (w piaście) Jeśli aspekt sportowy nie jest dla Ciebie tak istotny (na przykład jazda miejska) a cenisz sobie komfort i wygodę użytkowania to przerzutka w piaście (łańcuch w osłonie) będzie odpowiednim rozwiązaniem. A serwis będziesz prawdopodobnie odwiedzać raz w sezonie.
Rozmiar koła (") : 28
Rozmiar koła (") : 28 Najbardziej popularny rozmiar kół dla rowerów holenderskich.
Rozmiar ramy Rozmiar ramy jest ważny przy doborze roweru. Poniżej znajdziecie tabele doboru rozmiaru ramy do Waszego wzrostu. Jeżeli chcecie się upewnić, czy dany rower będzie dla Was odpowiedni, zadzwońcie do nas. : 55 cm
Rozmiar ramy : 55 cm
Stan : Używany Rower po przeglądzie/serwisie. Przygotowany do sezonu.
Wyposażenie dodatkowe : gumy na bagażnik , dzwonek , stopka , osłona łańcucha , oświetlenie , błotniki , bagażnik
1 690,00 zł

Generalny przegląd rowerów!

Rower z naszej oferty przed pojawieniem się na stronie przechodzi szczegółowy przegląd, którym zajmują się doświadczeni mechanicy. W jego skład wchodzi ocena stanu napędu. Jeśli łańcuch i zębatki są w dobrej kondycji przystępujemy do procesu czyszczenia całego układu napędowego. Wykorzystujemy do tego profesjonalne środki czyszczące, które dokładnie usuwają brud i stary smar z rolek, sworzni i blaszek łańcucha, dzięki czemu po nałożeniu nowego smaru znacznie wydłużamy jego żywotność – co za tym idzie całego napędu.

Wszystkie podzespoły zostają sprawdzone, wyregulowane, a w razie potrzeby naprawione lub wymienione. Kolejnym etapem jest sprawdzenie układu hamulcowego oraz przerzutek, aby wszystko działało bezawaryjnie, płynnie i precyzyjnie. Pancerze, linki, ślizgi oraz końcówki pancerzy nie mogą być w żadnym stopniu zużyte, odkształcone lub zaśniedziałe. ‘Smar’ w pancerzu dodatkowo zabezpiecza linki przed wilgocią i warunkami atmosferycznymi. Na koniec zostaje konserwacja łożysk w piastach, sterach oraz suporcie. Jeżeli wszystkie wyżej wymienione podzespoły zostaną sprawdzone i jesteśmy pewni ich dalszej niezawodnej pracy, zajmujemy się dopracowywaniem detali (kosmetyka).

Rowery używane Poznań

Wysoka jakość roweru, w atrakcyjnej cenie!

Kupując u nas macie Państwo pewność wyboru sprzętu zadbanego, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Rekreacyjni rowerzyści przy zakupie pierwszego roweru często są zdziwieni wysokimi cenami rowerów używanych, porównując je do nowych modeli marketowych lub nawet firmowych z niższej półki. Niestety w wielu przypadkach nie da się ich w jakikolwiek sposób porównać. Dobry osprzęt trzyma cenę. Nic dziwnego, ponieważ precyzja i kultura pracy starszych przerzutek często nie dorównuje nowemu sprzętowi w tej samej cenie. Producenci często wykorzystują ten fakt montując tylko tylną przerzutkę wyższej grupy, ponieważ widać ją na pierwszy rzut oka, dzięki czemu rower zyskuje w oczach laika, a producent może zamontować w mniej widocznych miejscach jak suport, hamulce, manetki czy koła części z najniższej półki. Niestety takie zabiegi często stosowane są w nowych rowerach do 2000 zł. Natomiast używane rowery holenderskie często nawet kilkunastoletnie wypadają znaczenie lepiej, oferując taki osprzęt jak np. Shimano Alivio, Deore, Sram X9, Sram X7, Shimano Nexus 7 i 8 oraz Shimano Alfine.

Rowery Holenderskie Poznań

Fachowe doradztwo!

Podczas oglądania roweru w naszym sklepie często pada pytanie o rok produkcji i przebieg. Jednak w przypadku tego typu sprzętu nie ma to większego znaczenia. Najważniejszy jest stan ogólny, to on w znacznej mierze definiuje cenę. Oczywiście w niektórych przypadkach jest to istotna informacja, jednak wtedy mówimy już o rowerach co najmniej dwukrotnie droższych.

Jeśli nie jesteś pewny czy dany rower spełni twoje oczekiwania skontaktuj się z nami, albowiem jesteśmy tu po to, aby decyzja o zakupie nie była pochopna, a zakupiony rower przyniósł same korzyści. Kupując rower u nas masz pewność, że wybrany model będzie idealnie pasował do twoich wymagań. Zawsze staramy się dobrać rower indywidualnie do klienta. Przykładamy dużą wagę do wyboru odpowiedniego rozmiaru. Jest to najistotniejsza część podczas zakupu roweru, o której niektórzy sprzedawcy zapominają.

Należy pamiętać, że wygląd to nie wszystko. Jest wiele przypadków, gdy osoby po kupieniu okazyjnie roweru przyjeżdżają do nas na serwis, po czym okazuję się, że rama lub istotne podzespoły są w bardzo złym stanie. Nie wszystko widać na pierwszy rzut oka. Szczególnie, jeśli rower wyposażony jest w przekładnie planetarną(biegi w piaście). Kupno kradzionego roweru również nie należy do rzadkości, dlatego należy zastanowić się dwa razy kiedy trafimy na rzekomą okazję.

Rowery miejskie Poznań

Bezpieczna wysyłka na czas!

Przygotowując rower do wysyłki demontujemy przednie koło, odkręcamy pedały oraz przekręcamy kierownice w bok. Pozwala to w praktyczny sposób zminimalizować koszty wysyłki. Produkt jest lepiej zabezpieczony przed uszkodzeniem. Żaden ważny szczegół mający wpływ na bezpieczeństwo nie zostaje przez nas pominięty. Rowery są wysyłane w specjalnych kartonach zamówionych na wymiar.

Dysponujemy bardzo dużą ilością rowerów. Każdy z nich przechodzi dokładny przegląd techniczny i detaliczny. Wyjeżdżając od nas śmiało możesz jechać w daleką trasę, jak i wybrać rower jako środek transportu na dojazd do pracy.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie danego roweru służymy pomocą.

Rowery elektryczne Poznań