Kategorie
14 dni na zwrot

14 dni na zwrot
na wszystkie produkty

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo
z ochroną kupującego Przelewy24

Pozytywne opinie

Pozytywne
opinie

Markowe produkty

Markowe
produkty

Ostrzegawcze tabliczki samochodowe "Dziecko w aucie" są szczególnie przydatne, gdy mamy małe dziecko podróżujące z nami samochodem. Pomagają one zwiększyć widoczność i świadomość innych kierowców, co może skutkować bardziej odpowiedzialnym i bezpiecznym zachowaniem na drodze.
Tabliczka samochodowa firmy FrozenModel: Baby on boardMocowana za pomocą przyssawki do szyby samochoduBardzo łatwy montaż i demontaż.
Tabliczka samochodowa firmy Mickey.Model: Baby on boardMocowana za pomocą przyssawki do szyby samochoduBardzo łatwy montaż i demontaż.
Tabliczka samochodowa firmy MinnieModel: Baby on boardMocowana za pomocą przyssawki do szyby samochoduBardzo łatwy montaż i demontaż.
Tabliczka samochodowaModel: Star Wars YodaMocowana za pomocą przyssawki do szyby samochoduBardzo łatwy montaż i demontaż.
Tabliczka samochodowaMode: Baby on board KubuśTabliczka mocowana za pomocą przyssawki do szyby samochoduBardzo łatwy montaż i demontaż.
Tabliczka samochodowa firmy CarsModel: Baby on board Mocowana za pomocą przyssawki do szyby samochoduBardzo łatwy montaż i demontaż.
Tabliczka samochodowaModel: Star Wars szturmowiecTabliczka mocowana za pomocą przyssawki do szyby samochoduBardzo łatwy montaż i demontaż.