135,99 zł
Netto: 110,56 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 135,99 zł
Dostępny
Wysyłka 2-4 dni robocze W magazynie wysyłkowym: 0 szt.
W magazynie głównym: jest
14 dni na zwrot

14 dni na zwrot
na wszystkie produkty

Pozytywne opinie

Pozytywne
opinie

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo
z ochroną kupującego Przelewy24

Markowe produkty

Markowe
produkty

Panaracer Agilest w rozmiarze 700x25C to szybka, lekka i zwijana opona szosowa z aramidowym rantem, stworzona do codziennych treningów i wyścigów. Bieżnik oraz mieszanka zapewniają świetną przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni, a nowa konstrukcja karkasu obniża opory toczenia, poprawiając odczuwalnie dynamikę jazdy. Wersja czarno‑bursztynowa (tan wall) nadaje rowerowi klasyczny, elegancki wygląd i świetnie komponuje się z nowoczesnymi obręczami.

  • ZSG AGILE Compound – nowa mieszanka gumy ogranicza opory toczenia o 12% oraz redukuje masę opony o 40 g w porównaniu do poprzednich modeli Race Evo.
  • AX  Cord – lżejszy i gęstszy oplot, który dodatkowo chroni bieżnik i boki przed przebiciami; dzięki niemu opory toczenia są mniejsze nawet o 15%.
  • TOUGH and FLEX SUPER BELT – elastyczna wkładka antyprzebiciowa zwiększa bezpieczeństwo bez pogorszenia komfortu i szybkości.
  • Konstrukcja TT (dętkowa) – kompatybilna z klasycznymi obręczami i dętkami; łatwa w serwisie w drodze.
  • Rant aramidowy – zwijana – łatwo spakujesz zapasową oponę do torby lub kieszeni.
  • Waga: ok. 190 g (700x25C) – lekkość, którą czuć przy każdym przyspieszeniu.
  • Rozmiar: 700x25C (25‑622) – dedykowana do kół 28 cali w rowerach szosowych.
  • Kolor: czarno‑bursztynowy; dostępna również wersja czarna oraz rozmiar 700x28C (210 g).

Jeśli szukasz opony, która łączy niskie opory toczenia, pewność prowadzenia w zakrętach i skuteczną ochronę przed przebiciami, Agilest będzie trafionym wyborem. Sprawdza się zarówno na długich dystansach, jak i w dynamicznych interwałach. Załóż na swój rower szosowy i poczuj różnicę w płynności oraz komforcie jazdy – niezależnie od tego, czy jedziesz po gładkim asfalcie, czy po mniej idealnych nawierzchniach.

Producent: Panaracer
Numer katalogowy: 335-55-23_PAN
Cechy dodatkowe: dwukolorowa, wkładka antyprzebiciowa
EAN (GTIN): 4931253025075
Kod producenta: 335-55-23_PAN
Kolor: wielokolorowy
Marka: Panaracer
Model: Agilest
Rodzaj: TT - dętkowe
Rozmiar koła ("): 28
Stan: Nowy
Stan opakowania: oryginalne
Szerokość: 25
Szerokość cale: 1.00
Typ opony: Zwijana
Typ roweru: szosa
Panaracer

Panaracer

Panaracer to japońska firma specjalizująca się w produkcji opon rowerowych najwyższej jakości, działająca na rynku od 1952 roku. Opony Panaracer są cenione przez rowerzystów na całym świecie za trwałość, przyczepność i doskonałe właściwości jezdne. W ofercie znajdziesz opony do MTB, gravel, szosowe i miejskie, które powstają z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Panaracer to niezawodność i innowacyjne technologie, które sprawiają, że każda przejażdżka staje się przyjemnością.

Zobacz również
Inpost
Ostatnio oglądane