102,99 zł
Netto: 83,73 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 102,99 zł
Dostępny
Wysyłka 2-4 dni robocze W magazynie wysyłkowym: 0 szt.
W magazynie głównym: jest
14 dni na zwrot

14 dni na zwrot
na wszystkie produkty

Pozytywne opinie

Pozytywne
opinie

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo
z ochroną kupującego Przelewy24

Markowe produkty

Markowe
produkty

Panaracer TourGuard Plus to niezawodna opona miejsko‑trekkingowa stworzona z myślą o codziennych dojazdach oraz dłuższych wyprawach po asfalcie i twardych drogach szutrowych. Bieżnik o niskich oporach toczenia i zwiększonej zawartości naturalnej gumy zapewnia płynną, cichą jazdę oraz bardzo dobrą przyczepność na mokrym. Wersja z paskiem odblaskowym podnosi Twoją widoczność po zmroku, zwiększając bezpieczeństwo w ruchu ulicznym.

  • Rozmiar: 700x42C (ETRTO ok. 42‑622) – pasuje na koła 28″.
  • Konstrukcja: gęstość kordu 126 TPI dla lepszego komfortu i elastyczności.
  • Ochrona przebicia: specjalna wkładka antyprzebiciowa TourGuard Plus.
  • Bezpieczeństwo: pasek odblaskowy na bokach poprawiający widoczność.
  • Rodzaj: TT – opona dętkowa; stopka drutowana dla trwałości i stabilnego osadzenia.

Dzięki wzmocnionej osnowie z włóknami aramidowymi w warstwach ochronnych, opona skutecznie opiera się przetarciom i typowym przebiciom spotykanym w jeździe miejskiej i trekkingowej. Mieszanka gumy z większym udziałem naturalnych składników obniża opory toczenia, co przekłada się na lżejszą pracę podczas długich przejazdów. Uniwersalny wzór bieżnika zapewnia pewne prowadzenie na asfalcie i twardym szutrze, sprawdzając się także na dojazdach do pracy, rekreacyjnych wycieczkach oraz lekkim gravelu.

Jeśli szukasz opony, która łączy wysoką odporność na przebicia, komfort i trwałość, Panaracer TourGuard Plus będzie świetnym wyborem do rowerów trekkingowych, miejskich oraz gravelowych w terenie o umiarkowanej trudności.

Producent: Panaracer
Numer katalogowy: 335-54-53_PAN
Cechy dodatkowe: pasek odblaskowy, wkładka antyprzebiciowa
EAN (GTIN): 4931253010361
Kod producenta: 335-54-53_PAN
Kolor: czarny
Marka: Panaracer
Model: TourGuard Plus
Rodzaj: TT - dętkowe
Rozmiar koła ("): 28
Stan: Nowy
Stan opakowania: oryginalne
Szerokość: 42
Szerokość cale: 1.00
Typ opony: Drutowana
Typ roweru: gravelowe, miejskie, trekkingowe
Panaracer

Panaracer

Panaracer to japońska firma specjalizująca się w produkcji opon rowerowych najwyższej jakości, działająca na rynku od 1952 roku. Opony Panaracer są cenione przez rowerzystów na całym świecie za trwałość, przyczepność i doskonałe właściwości jezdne. W ofercie znajdziesz opony do MTB, gravel, szosowe i miejskie, które powstają z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Panaracer to niezawodność i innowacyjne technologie, które sprawiają, że każda przejażdżka staje się przyjemnością.

Zobacz również
Inpost
Ostatnio oglądane