Kategorie
Profesjonalne łyżki serwisowe do opon. Długi wzmacniany nylon dla doskonałej dźwigni oraz podwyższonego komfotu pracy. Zestaw 2 szt.
Klucz do szprych Pasuje do rozmiaru : 3.2 /3.3 / 3.5 mm
Nylonowe łyżki do opon z poddanym obróbce cieplnejwysokiej jakości stalowym rdzeniem dla doskonałej trwałości, bez uszkadzania wnętrza opony.
Zestaw 3 wytrzymałych łyżek do opon. Szerokie i płaskie,kompaktoweoraz lekkie,są doskonałym narzędziem do zabrania ze sobą w podróż. Na tyle wytrzymałe by zdemontować niektóre z...
Profesjonalne łyżki serwisowe do opon....
Łyżki zaprojektowano specjalnie do użycia z oponami bezdętkowymi/oponodętkami. Krawędzią uchwycić można za środek opony i koła dzięki czemu wymiana staje się dziecinnie prosta.
Komplet 3 łyżek do opon. Wykonane z tworzywa sztucznego.
Zestaw zawiera :...
Narzędzie łatwe w użyciu i pozwala zaoszczędzić masę czasu....
WłaściwościTB-1930:...
Narzędzie służące do precyzyjnego pomiaru naprężeń rozruchowych.
SuperB Klucz do kontroli napięcia szprychy...
Przymiar ten pozwala precyzyjnie wykalibrować centrownicę TB-PF36.
Opaska do zmiany zwykłej obręczy w tubless Rozmiar: 29"
Opaska do zmiany zwykłej obręczy w tubless Rozmiar: 27,5"
Opaska do zmiany zwykłej obręczy w tubless Rozmiar: 26"
Taśma ochronnana obręcz wykonana z najwyższej jakości nylonu...
Taśma ochronnana obręcz wykonana z najwyższej jakościnylonu...
Taśma ochronnana obręcz wykonana z najwyższej jakości nylonu...
Bardzo dokładna miara do szprych i łożysk wykonana ze stali nierdzewnej z grawerowanymi podziałkami odporna na uszkodzenia, upadki i ścieranie się
Małe i poręczne narzędzie pozwalające sprawnie wymieniać wkłady (automaty) zaworów Presta i Schraeder. Uwaga : nie wszystkie zawory będą kompatybilne. Materiał: anodowane aluminium
Uniwersalny klucz do trzech rozmiarów nypli: 3.2 (0.127"), 3.3 (0.130"), 3.5 (0.136") Precyzyjnie zwymiarowany klucz, wykonany w technologii metalurgii proszków, hartowany na gorąco.
Klucz do szprych aerozostał wykonany z mocnej stali i powleczony nylonem, aby przy użytkowaniu nie uszkadzał szprych. Kształt zaprojektowano, by praca była komfortowa. Rozmiary 0,9/1,1/1,3/1,9mm
Wygodny, obustronny klucz do dociągania szprych w systemie Mavic. Pasuje do 9 mm kapslowanychz gwintemoraz do7 mm nypli zintegrowanych Mavic.
Precyzyjny klucz do szprych z pokrytążółtym winylem dźwignią. Specjalna hartowana stal chromowana zapewni długie użytkowanie. Pasuje do nypli systemu Mavic® (7 mm).
Wygodny, obustronny klucz do dociągania szprych w systemie Mavic. Pasuje do 7 mm nypli zintegrowanych Mavic oraz piast.
Wygodny, obustronny klucz do dociągania szprych. Zaprojektowany do systemu nypli Shimano. Pasuje do rozmiarów 4.3 mm oraz 4.4 mm.
Precyzyjny klucz do nypli współpracujący z czterema rozmiarami (3.2, 3.3, 3.5, 4.0 mm), wykonany ze specjalnie utwardzanych metalurgicznie materiałów dla wydłużonego użytkowania.
Klucz - motylek do szprych3.5 mm (0.136” nyple) Klucz adresowany do profesjonalnego mechanika rowerowego, niezwykle precyzyjny oraz hartowany na gorąco.
Wygodny, obustronny klucz do dociągania szprych. Pasuje do rozmiarów 3.2 mm oraz 3.4 mm.
Wyświetlane 1 - 30 z 43 (2 strony)