Kategorie
Aplikator marki EFFETTO MARIPOSA, do mleczka uszczelniającego do opon bezdętkowych (Tubeless). Kompatybilny z zaworami Pressta i Shrader. Strzykawka 100ml.
Przyrząd do czyszczenie kaset (szczotka)Pakowanie: zawieszka ProXWaga: 45 g.
PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIE KASET (SZCZOTKA) .
Szczotka do łańcucha KTJ-SDL01 Spirala
Szczotka do przerzutki i łańcucha YC-790
Przyrząd do czyszczenia łańcucha YC-791.
Cyclon szczotka do czyszczenia napęduPrzeznaczona do czyszczenia kaset. Łatwo usuwa nagromadzony brud między wieńcami. Szczotka wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Cyclon zestaw 6 szczotek.Zaprojektowanymi specjalnie do czyszczenia rowerów.
Szczotka do kół i szprych. Stworzona do łatwego czyszczenia felg i szprych. Szczoteczka wykonana jest z wytrzymałych plastikowych włosów i posiada gumowe krawędzie dla optymalnej ochrony...
Miękka szczotka do czyszczenia Cyclon. Do czyszczenia ramy i części, chroniąc delikatne części. Szczoteczka wykonana jest ze specjalnie opracowanych wytrzymałych plastikowych włosów. Gumowe...
Podwójny pędzel Cyclon. Wykonany w celu usunięcia zabrudzeń, które trudno oczyścić z pedałów, korb, wideł, tarcz i szprych. Szczoteczka wykonana jest z wytrzymałych plastikowych...
Ten mały pędzel jest przeznaczony do usuwania brudu z łańcucha, kasety, przerzutki i kół zębatych. Szczoteczka wykonana jest z wytrzymałych plastikowych włosów.
Przeznaczona do czyszczenia kaset.Łatwo usuwa nagromadzony brud.Szczotka wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Uniwersalna szczotka do czyszczenia Marwi, specjalnie wyprofilowana szczotka pozwala nam na czyszczenie łańcucha, piast i innych podzespołów rowerowych.
Zestaw mini szczotek drucianych
Szczotka druciana dwurzędowa.
Szczotka druciana trzyrzędowa 
Szczotka druciana czterorzędowa.
29,53 zł
Szczotka do roweru
Simson szczotki do konserwacji roweru.
Funkcjonalny zestaw szczotek do czyszczenia oraz urządzenia do łańcucha zapinany w torbę...
Jedyna w swoim rodzaju funkcjonalna szczotka uniwersalna. Demontowana główka czyszcząca pozwala czyścić różne trudno dostępne miejsca. Doskonała do opon, łańcucha w wygodny i szybki sposób.
- Opatentowana przez Super B szczotka wielofunkcyjna...
Zaawansowany przyrząd do czyszczenia łańcucha....
TB-1708, to specjalna szczotka z gąbką, doskonalenadaje się do delikatnego czyszczeniaramy roweru ścierając kurz oraz grubsze zabrudzenia.
Cyclus szczotka druciana 
Urządzenie do czyszczenia łańcucha firmy Asista - bez użycia płynu Plastikowy pojemnik z trzema szczotkami, które obracając się czyszczą łańcuch Materiał: tworzywo sztuczneRozmiar: 9 x...