Dostępność: Dostępny
Wysyłka w ciągu 24h W sklepie Poznań ul. Główna 30a: 1 szt.
Producent: Gazelle
Amortyzacja : przód Zwiększa komfort, poprawia prowadzenie. Zmniejsza obciążenie rąk oraz pleców podczas jazdy.
Amortyzacja : przód
Hamulce : rolkowe Hamulce o szczelnie zamkniętej konstrukcji, wysoce odporne na działania warunków zewnętrznych (deszcz, błoto).
Hamulce : rolkowe
Kolor : wielokolorowy
Kolor : wielokolorowy
Korba : trzyrzędowa
Liczba biegów : 24
Marka : Gazelle
Marka : Gazelle
Materiał ramy Aluminium, Stal, Carbon lub mieszane. : aluminium Obecnie najczęściej stosowany materiał w oferowanych przez nas rowerach. Rower z ramą aluminiową jest odczuwalnie lżejszy od roweru z ramą stalową. Rama aluminiowa charakteryzuje się wysoką sztywnością.
Materiał ramy : aluminium
Model : Medeo
Pedały : platformowe
Płeć : kobieta , mężczyzna , nie dotyczy
Płeć : kobieta , nie dotyczy , mężczyzna
Rodzaj przerzutki Występują: przerzutki w piaście, zewnętrzne, jeden bieg. : zewnętrzna Jeżeli szukasz roweru o sportowym charakterze to ilość przełożeń oraz ich waga będzie dla Ciebie istotną sprawą. Twoim oczekiwaniom najlepiej sprostają przerzutki zewnętrzne (łańcuch poza obudową).
Rozmiar koła (") : 28 Najbardziej popularny rozmiar kół dla rowerów holenderskich.
Rozmiar koła (") : 28
Rozmiar ramy : 49 cm
Rozmiar ramy Rozmiar ramy jest ważny przy doborze roweru. Poniżej znajdziecie tabele doboru rozmiaru ramy do Waszego wzrostu. Jeżeli chcecie się upewnić, czy dany rower będzie dla Was odpowiedni, zadzwońcie do nas. : 49 cm
Stan : Używany Rower po przeglądzie/serwisie. Przygotowany do sezonu.
Waga : 20
Wyposażenie dodatkowe : gumy na bagażnik , dzwonek , stopka , osłona łańcucha , oświetlenie , błotniki , bagażnik
1 960,00 zł

Rower przeszedł przegląd w profesjonalnym serwisie. Każdy nasz rower jest sprawdzony, po serwisie, wyczyszczony i nasmarowany.  Od wielu lat zajmujemy się sprowadzaniem nowych i używanych rowerów z Holandii. Wszystkie nasze rowery pochodzą z legalnego źródła, ze współpracujących z nami sklepów, hurtowni i serwisów. Kupując u nas rower masz pewność, że jest on w 100% bezpieczny i sprawny.  Rowery używane posiadają normalne ślady użytkowania widoczne na zdjęciach. Zdjęcia są robione przez nas i przedstawiają prawdziwy stan roweru. 

W razie pytań prosimy o kontakt.