Dostępność: Dostępny
Wysyłka w ciągu 24h W sklepie Poznań ul. Główna 30a: 1 szt.
Producent: Multicycle
Amortyzacja : brak Brak amortyzacji jest jednoznaczny z niższą wagą. Rower jest sztywniejszy i prowadzi się bardziej intuicyjnie.
Hamulce : V-brake Powszechnie stosowane hamulce szczękowe. Stosunkowo lekkie rozwiązanie, wystarczające w amatorskim użytkowaniu.
Kolor : czarny
Korba : trzyrzędowa
Liczba biegów : 27
Marka : Inna marka
Materiał ramy Aluminium, Stal, Carbon lub mieszane. : aluminium Obecnie najczęściej stosowany materiał w oferowanych przez nas rowerach. Rower z ramą aluminiową jest odczuwalnie lżejszy od roweru z ramą stalową. Rama aluminiowa charakteryzuje się wysoką sztywnością.
Pedały : platformowe
Płeć : mężczyzna
Rodzaj przerzutki Występują: przerzutki w piaście, zewnętrzne, jeden bieg. : zewnętrzna Jeżeli szukasz roweru o sportowym charakterze to ilość przełożeń oraz ich waga będzie dla Ciebie istotną sprawą. Twoim oczekiwaniom najlepiej sprostają przerzutki zewnętrzne (łańcuch poza obudową).
Rozmiar koła (") : 28 Najbardziej popularny rozmiar kół dla rowerów holenderskich.
Rozmiar ramy : 54 cm
Stan : Używany Rower po przeglądzie/serwisie. Przygotowany do sezonu.
Waga : 20
Wyposażenie dodatkowe : koszyk na bidon , gumy na bagażnik , stopka , oświetlenie , błotniki , bagażnik
2 090,00 zł

Nowoczesny model roweru trekkingowego marki Multicycle. Przerzutki to Shimano Deore/Sram X-7. Hamulce typu V-Brake. Rower jest wyposażony w błotniki, bagażnik i stopkę, Ten trekking świetnie poradzi sobie nie tylko na utwardzonych drogach, ale przez swoją lekkość i sztywność nada się również do wypraw rowerowych po terenach leśnych. 

Rozmiar ramy dedykowany do wzrostu 160-175 cm. 

Rower przeszedł przegląd w profesjonalnym serwisie. Każdy nasz rower jest sprawdzony, po serwisie, wyczyszczony i nasmarowany.  Od wielu lat zajmujemy się sprowadzaniem nowych i używanych rowerów z Holandii. Wszystkie nasze rowery pochodzą z legalnego źródła, ze współpracujących z nami sklepów, hurtowni i serwisów. Kupując u nas rower masz pewność, że jest on w 100% bezpieczny i sprawny.  Rowery używane posiadają normalne ślady użytkowania widoczne na zdjęciach. Zdjęcia są robione przez nas i przedstawiają prawdziwy stan roweru. 

W razie pytań prosimy o kontakt.