Dostępność: Dostępny
Wysyłka w ciągu 24h W magazynie wysyłkowym jest: 1 szt.
Producent: Union
Amortyzacja : Brak Brak amortyzacji jest jednoznaczny z niższą wagą. Rower jest sztywniejszy i prowadzi się bardziej intuicyjnie.
Hamulce : Rolkowe Hamulce o szczelnie zamkniętej konstrukcji, wysoce odporne na działania warunków zewnętrznych (deszcz, błoto). , U-brake
Kolor : Odcienie czarnego
Liczba biegów Ilość przełożeń którymi dysponuje rower. : 7
Marka : Wheeler
Materiał ramy Aluminium, Stal, Carbon lub mieszane. : Stal Rower z ramą stalową jest najczęściej tańszy od porównywalnego modelu z ramą aluminiową. Rama stalowa lepiej tłumi drgania.
Rodzaj : Męski Wysoko poprowadzona górna rurka ramy, zwiększa to sztywność roweru.
Rodzaj przerzutki Występują: przerzutki w piaście, zewnętrzne, jeden bieg. : wewnętrzna (w piaście) Jeśli aspekt sportowy nie jest dla Ciebie tak istotny (na przykład jazda miejska) a cenisz sobie komfort i wygodę użytkowania to przerzutka w piaście (łańcuch w osłonie) będzie odpowiednim rozwiązaniem. A serwis będziesz prawdopodobnie odwiedzać raz w sezonie.
Rozmiar koła (cale) : 28 Najbardziej popularny rozmiar kół dla rowerów holenderskich.
Rozmiar ramy Rozmiar ramy jest ważny przy doborze roweru. Poniżej znajdziecie tabele doboru rozmiaru ramy do Waszego wzrostu. Jeżeli chcecie się upewnić, czy dany rower będzie dla Was odpowiedni, zadzwońcie do nas. : 53 cm
Stan : Używany Rower po przeglądzie/serwisie. Przygotowany do sezonu.
Wyposażenie dodatkowe : Pedały , Bagażnik , Stopka , Oświetlenie , Błotniki
1 030,00 zł

Rower zapewniający wyprostowaną sylwetkę podczas jazdy, świetnie radzący sobie zarówno na asfalcie jak i na utwardzonych ścieżkach leśnych.

Wystawiamy paragon lub FV marża.

Jesteś z Poznania lub okolic, zapraszamy do testowania rowerów na miejscu.

Koszt wysyłki roweru to jedynie 40 zł.

W razie pytań prosimy o kontakt.