Dostępność: Dostępny
Wysyłka w ciągu 24h W magazynie wysyłkowym jest: 1 szt.
Producent: Sparta
Amortyzacja : Przód Zwiększa komfort, poprawia prowadzenie. Zmniejsza obciążenie rąk oraz pleców podczas jazdy.
Hamulce : Rolkowe Hamulce o szczelnie zamkniętej konstrukcji, wysoce odporne na działania warunków zewnętrznych (deszcz, błoto).
Kolor : Odcienie niebieskiego
Liczba biegów Ilość przełożeń którymi dysponuje rower. : 7
Marka : Sparta
Materiał ramy Aluminium, Stal, Carbon lub mieszane. : Aluminium Obecnie najczęściej stosowany materiał w oferowanych przez nas rowerach. Rower z ramą aluminiową jest odczuwalnie lżejszy od roweru z ramą stalową. Rama aluminiowa charakteryzuje się wysoką sztywnością.
Rodzaj przerzutki Występują: przerzutki w piaście, zewnętrzne, jeden bieg. : zewnętrzna Jeżeli szukasz roweru o sportowym charakterze to ilość przełożeń oraz ich waga będzie dla Ciebie istotną sprawą. Twoim oczekiwaniom najlepiej sprostają przerzutki zewnętrzne (łańcuch poza obudową).
Rozmiar koła (cale) : 28 Najbardziej popularny rozmiar kół dla rowerów holenderskich.
Rozmiar ramy Rozmiar ramy jest ważny przy doborze roweru. Poniżej znajdziecie tabele doboru rozmiaru ramy do Waszego wzrostu. Jeżeli chcecie się upewnić, czy dany rower będzie dla Was odpowiedni, zadzwońcie do nas. : 53 cm
Stan : Używany Rower po przeglądzie/serwisie. Przygotowany do sezonu.
Szybka regulacja kierownicy : Bez użycia klucza
Wyposażenie dodatkowe : Pedały , Bagażnik , Stopka , Oświetlenie , Błotniki
3 490,00 zł

System ION to najbardziej zaawansowana technologia rowerów elektrycznych, odczytuje styl jazdy użytkownika, dostosowując się do niego i optymalizując pracę układu wspomagania. Akumulatory w systemach ION należą do najbardziej trwałych, stosowanych w elektrycznie wspomaganych rowerach. Wszystkie nasze rowery w systemie ION są w 100% sprawne i dajemy na nie 3 miesiące gwarancji.

Do rowerów dodajemy wyciągi z komputera diagnostycznego, które potwierdzają ich bardzo dobry stan, wskazując wszystkie parametry użytkowania roweru, jak również daty przeglądów serwisowych. Aby rower służył nam jak najdłużej musimy pamiętać o kilku ważnych aspektach- nie należy wystawiać sterownika czy baterii na skrajne warunki atmosferyczne, a wracając do domu należy od razu podłączać rower do ładowarki. Bateria powinna być utrzymywana pod ładowarką przez cały czas postoju.

Rower zapewniający wyprostowaną sylwetkę podczas jazdy, świetnie radzący sobie zarówno na asfalcie jak i na utwardzonych ścieżkach leśnych.

Wystawiamy paragon lub FV marża.

Jesteś z Poznania lub okolic, zapraszamy do testowania rowerów na miejscu.

Koszt wysyłki roweru to jedynie 40 zł.

W razie pytań prosimy o kontakt.