Kategorie
Do czystych i prostych cięć rurek stalowych, aluminiowych, Cr Mo tytanowych o średnicy od 3 do 38 mm. (1/8 "- 1-1 / 2")Zastosowanie, cięcie: rur sterowych, sztyc, kierownic kółko tnące jest...
klucz do nabijania gwiazdki steru.
Wybijak marki UNIOR.Przeznaczony do wybijania gwiazdek z widelców 1", 1 1/8" i 1 1/4".Materiał: specjalna stal narzędziowa.
Przystawka marki UNIOR.Przeznaczona do przycinania rur sterowych o średnicach 1", 1 1/8", 1 1/4", 1 1/2"Materiał: specjalna stal narzędziowa.
Przyrząd marki UNIOR. Przeznaczony do instalacji uszczelek widelców amortyzowanych o średnicy 40mm. Materiał: tworzywo.
Przyrząd marki UNIOR. Przeznaczony do instalacji uszczelek widelców amortyzowanych o średnicy 36mm. Materiał: tworzywo.
Przyrząd marki UNIOR. Przeznaczony do instalacji uszczelek widelców amortyzowanyc o średnicy 34mm. Materiał: tworzywo.
Przyrząd marki UNIOR. Przeznaczony do instalacji uszczelek widelców amortyzowanyc o średnicy 32mm. Materiał: tworzywo.
Przyrząd marki UNIOR. Przeznaczony do instalacji uszczelek widelców amortyzowanyc o średnicy 30mm. Materiał: tworzywo.
Przyrząd marki UNIOR. Przeznaczony do nabijania konusów (bieżni) na widelce ze sztycami o średnicach 1", 1 1/8", 1 1/4", 1 1/2".Materiał: specjalna stal narzędziowa.
Przyrząd marki UNIOR.Przeznaczony do wbijania gwiazdek 1" i 1 1/8".Materiał: specjalna stal narzędziowa.
Przyrząd marki UNIOR.Przeznaczony do zdejmowania bieżni z widelców sztywnych starego typu.Materiał: specjalna stal narzędziowa, utwardzana i odpuszczana.Do bieżni o średnicach zewnętrznych...
Przyrząd marki UNIOR.Przeznaczony do precyzyjnego zdejmowania bieżni z widelców.Materiał: specjalna stal narzędziowa, utwardzana i odpuszczana.
Nasadka 1/2" marki UNIOR. Płytki klucz nasadowy 32mm przeznaczony do górnej nakrętki widelców amortyzowanych. Materiał: stal chromowo-molibdenowa, kuta matrycowo, całkowicie utwardzana i odpuszczana.
Nasadka 1/2" marki UNIOR. Płytki klucz nasadowy 30mm przeznaczony do górnej nakrętki widelców amortyzowanych. Materiał: stal chromowo-molibdenowa, kuta matrycowo, całkowicie utwardzana i odpuszczana.
Nasadka 1/2" marki UNIOR. Płytki klucz nasadowy 28mm przeznaczony do górnej nakrętki widelców amortyzowanych. Materiał: stal chromowo-molibdenowa, kuta matrycowo, całkowicie utwardzana i odpuszczana.
Nasadka 1/2" marki UNIOR. Płytki klucz nasadowy 27mm przeznaczony do górnej nakrętki widelców amortyzowanych. Materiał: stal chromowo-molibdenowa, kuta matrycowo, całkowicie utwardzana i odpuszczana.
Nasadka 1/2" marki UNIOR. Płytki klucz nasadowy 26mm przeznaczony do górnej nakrętki widelców amortyzowanych. Materiał: stal chromowo-molibdenowa, kuta matrycowo, całkowicie utwardzana i odpuszczana.
Nasadka 1/2" marki UNIOR. Płytki klucz nasadowy 24mm przeznaczony do górnej nakrętki widelców amortyzowanych. Materiał: stal chromowo-molibdenowa, kuta matrycowo, całkowicie utwardzana i odpuszczana.
Nasadka 1/2" marki UNIOR. Płytki klucz nasadowy 23mm przeznaczony do górnej nakrętki widelców amortyzowanych. Materiał: stal chromowo-molibdenowa, kuta matrycowo, całkowicie utwardzana i odpuszczana.
Narynka marki UNIOR.Do rur sterowych 1 1/8" x 26TPI.Materiał: specjalna stal narzędziowa.
Narynka marki UNIOR.Do rur sterowych 1" x 24TPI.Materiał: specjalna stal narzędziowa.
Klucz YC-113B do wbijania gwiazdek 25,4mm
Chwytak do rury sterowej widelca, sztycy lub kierownicyPo wkręceniu chwytaka w imadło i włożeniu rury sterowej można precyzyjnie przyciąć na dowolną długośćPasuje do sztycy widelca:...
Przyrzęd do cięcia rur Cyclus. Rury od 3 do 35mm, wolne koło tnące z pokrętłem do regulacji, usuwa zadziory, posiada 4 rolki prowadzące ze stali nierdzewnej, jest bardzo lekki i wytrzymały,...
Prowadnica do brzeszczota dla rur od 1" do 1-3/8" Oversize. Perfekcyjnie prowadzi ostrze i pozwala również ciąć rurki o przekroju łzy (Aero), owalne itp. aż do 75 mm po długiej średnicy.     
Profesjonalne narzędzie do obróbki frezowania zarówno zewnętrznej krawędzi, jak i dolnych powierzchni siedziska koronowego, zapewniając gładkie, dokładne cięcie i prawidłowe ustawienie...
Przyrząd zaprojektowano do narzynania nowych i wydłużania egzystujących gwintów na rurze widelca z wyłączeniem chromowanych rur. Perfekcyjna jakość narzynek gwintujących wykonanych ze stali...
Przyrząd do cięcia przewodów i rur. Obcinak posiada wysuwany gratownik wewnętrznych krawędzi rur. Wytrzymałe ostrze z wzmocnionej stali pozwala na precyzyjne cięcieZakres cięcia 3 - 28 mm
Frez do rur sterowych 1 1/8 cala Cyclus.
Przecinak do rur Icetoolz.
Przyrząd do cięcia rur 1 1/4 cala Icetoolz.
Narzynka z rączka 1cal Cyclus.
Narzędzie do usuwania bieżni widelca 1 cal i 1  1/8 cala Cyclus.
322,00 zł
Cyclus vorkconus frees enk
322,00 zł
Cyclus vorkconus frees enk 1 1/8
Tuleja do przyrząd do skracania rury widelca 1 1/8 cala Cyclus.
Cyclus vorkconus frees 1 inch (26.4mm) compleet 3-delig
Narzędzie montażowe bieżni widelca 1 cal i 1 1/8 cala.
Cyclus vork snijplaat enk 1 1/8
Narzynka z rączka 1 1/8 cala Cyclus.  
Cyclus vork snijplaat enk 1 inch
Przyrząd do skracania rury widelca Cyclus, uniwersalne mocowanie i dwie tuleje w zestawie do rur 1 cal i 1 1/8 cala.
Przyrzad do cięcia rur sterowych widelca max 42mm Icetoolz. W komplecie jedno zapasowe ostrze.
Obcinarka obrotowa do rur Ostrze w tym kluczu wykonane jest ze specjalnej stali szybkotnącej (HSS) by zapewnić mu długą żywotność i dokładne oraz czyste odcięcie zarówno w stali jak i w...